Poland RMB

WA Delegate: The Democratic Republic of Polandorus (elected )

Founder: The Kingdom of Cavask

BoardActivity History Admin

World Factbook Entry


"Za wolnosc nasza i wasza; (For freedom: ours and yours)"

Poland is a nation that overcame many hardships and struggles in order to exist as the great and wonderful nation it is today. Though the nation has had a history of painful times, its people still persevere, and are strong.

LinkRegional Forum
LinkRegional Map
Embassy Policy:
We accept only requests from regions that are: named after real-life countries or regions, not too small (five nations is a good rule of thumb), and not offensive or anti-Polish (communist, nazi etc.). We do check it, so if you don't qualify, don't bother.


Ancient Allies: Catlandatopia (with the warmest of thanks), Zhaucauozian Friendship.

Embassies: France, England, Israel, Philippines, India, Romania, Argentina, Central Eastern Europe, Catlandatopia, Kingdom of Norway, The Kingdom of Denmark, Suomi, Lower Canada, ITALIA, Peninsula Iberica, Paraguay, and 11 others.Empire of Japan, Deutschland, United Poland Union, Eireann, The Spanish Republic, Germanic Confederation, Kingdom of Ireland, Brasil, The Kingdom of Wurttemberg, Free State of Wisconsin, and Westphalia.

Tags: Map, Featured, Anti-Fascist, Offsite Forums, Medium, and Anti-Communist.

Regional Power: Moderate

Poland contains 24 nations, the 464th most in the world.

Today's World Census Report

The Stupidest Citizens in Poland

The following nations had the highest proportion of citizens designated in World Census studies as either "Uneducated" or "Just Plain Dumb".

As a region, Poland is ranked 15,221st in the world for Stupidest Citizens.

#NationWA CategoryMotto
1.The Holy Empire of Pugnaculum Magna EuropaCorporate Police State“The Jews can't do a thing if we stick together”
2.The Catholic Kingdom of TelandraFather Knows Best State“Deus, Patria, Rex”
3.The Kingdom of MieszkoInoffensive Centrist Democracy“Wolność i niepodległość”
4.The United States of StetriolCompulsory Consumerist State“Hope never dies”
5.The Community of Bring Back Serfdom for UkrainiansAnarchy“Five lashes a day keep the serf's sloth at bay”
6.The Holy Empire of Apostolic Nuncio 3Inoffensive Centrist Democracy“Santa Sede”
7.The Republic of HiszpolskaNew York Times Democracy“Wino, wodka i piwo”
8.The Kingdom of Wielka Katolicka PolskaCivil Rights Lovefest“Przedmurze Chrześcijanstwa”
9.The Republic of DineshCorrupt Dictatorship“Fide, Sapientia, Protection, Fiducia”
10.The Republic of Poland RebuplicDemocratic Socialists“Bˇg Honor Ojczyzna”
Page:  «  1  2  3  »

Regional Happenings

More...

Poland Regional Message Board

The Holy Empire of Pugnaculum Magna Europa wrote:Nie siej zgorszenia podobnymi opiniami, wystarczy już The Lazy Commonwealth of Badziew bez żenady głoszący pochwałę apatii.

Jeśli mˇwisz o oficjalnej polityce państwa The Lazy Commonwealth of Badziew w grze to owszem, Prokrastynacja jest wielbiona i zalecana.
Ale jeśli mˇwisz o mnie jako o osobie, to nie głoszę apatii jako takiej tylko rozczarowanie polską polityką. Nie widzę sensu w wymienianiu władzy skoro nowa byłaby rˇwnie zła lub nawet gorsza. Jeśli jedyny dostępny wybˇr to politycy ktˇrzy nic nie robią oraz politycy ktˇrzy prˇbują jeszcze bardziej zepsuć państwo, to zdecydowanie wolę tych pierwszych.

Post self-deleted by Polsko.

The Holy Empire of Pugnaculum Magna Europa wrote:Sk─ůd┼╝e znowu! Nie mo┼╝na godzi─ç si─Ö na degeneracj─Ö i upadek obyczaj├│w, nie jeste┼Ťmy dzikusami. Nie siej zgorszenia podobnymi opiniami, wystarczy ju┼╝ The Lazy Commonwealth of Badziew bez ┼╝enady g┼éosz─ůcy pochwa┼é─Ö apatii. Nie m├│wi─Ö, ┼╝eby w ramach tej gry u┼╝ywa─ç przesadnie rozbudowanych form grzeczno┼Ťciowych - nie ten kontekst - ale ra┼╝─ůca lingwistyczna abnegacja i ostentacyjna pogarda dla elementarnych zasad cywilizownej rozmowy nie s─ů mile widziane prawie nigdzie, i my┼Ťl─Ö, ┼╝e nie powinny by─ç mile widziane r├│wnie┼╝ tutaj.

Mˇj typ w MBTI to INTP <Racjonalista>, widzę świat jakim jest, i racjonalizuję go, by nie dostać pierdolca... niestety nie tylko Polska, ale i cały świat zmierza rˇwnią pochyłą... w dˇł <jakby ktoś nie znał zasad fizyki.> Podejście, ci <intencjonalnie> już nakradli... i nie będą więcej kraść... mylne. Moje przeklinanie, kompensacja <w moim mniemaniu> rzeczy kˇre <w dalszym ciągu, w moim mniemaniu> są bezsensowne. Pojawiam się w grze, i liczę na dobrą zabawę... a tu kogoś linczują... za podejście i widzenie świata, inne niż wszyscy... idąc tą logiką mieszkajmy w jaskiniach i polujmy na mamuty <sorry, nie ma takiej możliwości... wytłukiśmy je do cna ^^>... gdyby światem rządziła konserwa, tak by było do dziś. Żadnych debilnych jołtuberˇw, smartfonˇf <będących bardziej smart niż ich właściciele>, multi - kulti i innych gˇwien... jaskinia i polowanie na mamuty... może, by było lepiej, w dawnych latak ludzie, przynajmniej, nie "popełniali samobˇjstw" przez tymczasowy brak internetu. Obawiam się, że urodziłem się w złym okresie <choć romantyzm to by była dla mnie tragi - komedia>... sorry, jestem sfrustrowany zastanym stanem rzeczy, i być może błędnie rzygam, na niewinnych ludzi, wynikłymi z tego stanu rozczarowaniami życiem i światem.
PS: W ramach rˇwni pochyłej patrz na dzieci z lat 90 i wspˇłczesne... PRZEPAŚĆ, i to się, kˇrwa, będzie pogłębiać, JEŚLI NIE ZAREAGUJEMY TERAZ... i będzie Idiotokracja <taki film> live.

He he, takie przekonanie, że ja jeden jestem tym co widzi świat "jak jest", to mi się do dzisiaj zdarza. =)

Niezbyt, ja widzę po swojemu... i to jest moja wizja świata, każdy ma swoją własną. Nie mam monopolu... moje słowo nie jest imperatywem kategorycznym, poprostu preferują swoją wizję, nad wizjami innych <ktˇre mam w głębokim poważaniu, od zawsze>, i w moim widzeniu one są mylne... I NIE, NIE JESTEM MEGALOMANEM... wiem, że naciski innych na mnie są z natury złe <jebać indoktrynację... czy to starych czy kolegˇw czy systemu, bo "Czemże jest nazwa? To, co zowiem rˇżą, pod inną nazwą rˇwnieby pachniałoů" cytując Williama Shakespeareĺa.>

The Cannibalicracy of Vespertilia wrote:He he, takie przekonanie, ┼╝e ja jeden jestem tym co widzi ┼Ťwiat "jak jest", to mi si─Ö do dzisiaj zdarza. =)

skąd ja to znam... :>
Unia Zjednoczonej Polski przesyła pozdrowienia

The Free Land of Polsko wrote:
PS: W ramach r├│wni pochy┼éej patrz na dzieci z lat 90 i wsp├│┼éczesne... PRZEPA┼Ü─ć, i to si─Ö, k├│rwa, b─Ödzie pog┼é─Öbia─ç, JE┼ÜLI NIE ZAREAGUJEMY TERAZ... i b─Ödzie Idiotokracja <taki film> live.

hmm... zasady starej jak świat nie znasz? "Idiotami" rządzi się lepiej, świata nie zmienisz - ale najbliższe otoczenie możesz. Przyjmij postawę altruistycznego krasnoluda z Wiedźmina A.Sapkowskiego! Pomaga w życiu. ;)

Nasz przyjaciel nie czyta takiej popkulturowej papki. Niżej niż Kant i bard z Avon nie mierzy, dlatego też ma takie lekkie piˇro.

Człowiek spędzający z zasady jeden miesiąc każdego roku w odciętym lesie witany przeszło pięćdziesięcioma nowymi postami w Poland. O co tym razem?

The Free City of Jankau-Helmutsberg wrote:Człowiek spędzający z zasady jeden miesiąc każdego roku w odciętym lesie witany przeszło pięćdziesięcioma nowymi postami w Poland. O co tym razem?

Propozycja ambasady od dziwnego regionu. Pogawędki nt rankingˇw.
Do gry dołącza The Kingdom of Mieszko i zbiera porady nt mechaniki.
The Technocracy of Jolette nawołuje do zmiany delegata. Delegat rzeczywiście się zmienia, ale Jolette odchodzi z regionu.
Potem dołącza The Free Land of Polsko i zaczyna kolejną dyskusję - ktˇra z polityki szybko schodzi na poziom kultury.
I to chyba wszystko.

Forum View

by Max Barry

Latest Forum Topics